Další informace
| Hmotnost | 1.2 kg |
|---|---|
| Odrůda | Rulandské bílé (Pinot Blanc) |
| Ročník | 2023 |
| Jakostní stupeň | Pozdní sběr |
| Dle cukru | suché |
| Barva | bílé |
| Řada | SigNatura |
| Alkohol | 13% |
| Cukr | 2,6 g/l |
| Kyseliny | 6,4 g/l |
| Metoda výroby | zrání a kvašení v dubovém sudu |
| Č. šarže | 202107 |









