Additional information
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Variety | André |
| Year | 2023 |
| Quality classification | Sélection de Raisins |
| By Sugar | Dry |
| Color | Red |
| Series | SigNatura |
| Alc. | 13,5% |
| Sugar | 0,3 g/l |
| Acids | 5 g/l |
| Č. šarže | 2307 |
| Ev. č. jakosti | 25E1-26/58 |









