Additional information
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Variety | Riesling |
| Year | 2024 |
| Quality classification | Víno originální certifikace |
| By Sugar | Dry |
| Color | White |
| Series | Classic |
| Alc. | 13% |
| Sugar | 3,5 g/l |
| Acids | 6,6 g/l |
| Č. šarže | 2407 |
| Ev. č. jakosti | VOC/Z06/907-2026, kód zatřídění 12.26 |









