Další informace
| Hmotnost | 1.2 kg |
|---|---|
| Odrůda | André |
| Ročník | 2023 |
| Jakostní stupeň | Výběr z hroznů |
| Dle cukru | suché |
| Barva | červené |
| Řada | SigNatura |
| Alkohol | 13,5% |
| Cukr | 0,3 g/l |
| Kyseliny | 5 g/l |
| Č. šarže | 2307 |
| Ev. č. jakosti | 25E1-26/58 |









