Další informace
| Hmotnost | 1.2 kg |
|---|---|
| Odrůda | Chardonnay |
| Ročník | 2025 |
| Jakostní stupeň | Pozdní sběr |
| Dle cukru | suché |
| Barva | bílé |
| Řada | Classic |
| Alkohol | 11,5% |
| Cukr | 8,4 g/l |
| Kyseliny | 6,8 g/l |
| Ev. č. jakosti | 25E1-26/22 |
| Č. šarže | 2502 |









