Další informace
| Hmotnost | 1.2 kg |
|---|---|
| Odrůda | Ryzlink rýnský (Riesling) |
| Ročník | 2024 |
| Jakostní stupeň | Víno originální certifikace |
| Dle cukru | suché |
| Barva | bílé |
| Řada | Classic |
| Alkohol | 13% |
| Cukr | 3,5 g/l |
| Kyseliny | 6,6 g/l |
| Č. šarže | 2407 |
| Ev. č. jakosti | VOC/Z06/907-2026, kód zatřídění 12.26 |









